Renginiai

Organizuojame merginoms ir moterims moteriškumo puoselėjimo ir grožio kursus, makiažo pamokas grupėse ir individuliai. Taip pat siūlome išskirtinius užsakomuosius renginius moterims, kurių pagrindinis tikslas – perduoti Jums gilias žinias ir praktikas, kad Jūsų moteriška esybė skleistųsi ir žydėtų kaip nuostabus gėlių žiedas.

Susiliejimas su savo Deive

Tai nuostabus renginis, skirtas visoms moterims, kurios nori kūrybiškai išreikšti savo moteriškumą ir pasinerti į magišką moters pasaulio kelionę.
Kiekviena moteris turi savyje slaptą norą - tapti Deive. Būti laisva, gražia, mylima ir stipria.  Prisiminkite, kai Jūs mėgdavote vaikystėje staipytis prieš veidrodį. Matuotis mamos gražias sukneles, užsidėti aukštakulnius, pasidažyti. Nuolatos kurti savo naują nepakartojamą  įvaizdį.
Mes , kaip ir vaikystėje, pradėsime kurti savo Deivės įvaizdį. Jūsų lauks labai įdomi tema "Ką reiškia būti tikra Deive"? O makiažo, šukuosenos ir drabužių pagalba kursime savo naują įvaizdį, kurio dėka pakeisime požiūri į save. Todėl lauksime Jūsų su visais moteriškais atributais: kosmetika, gražiais drabužiais, skarelėmis, gėlytėmis, bateliais.
 "Deivių mokyklos" dėstytojai  padės Jums pasidaryti nepakartojamą magišką makiažą, susikurti naują įvaizdį. Vakarą vainikuos ritualas "Susiliejimas su savo Deive". Jūs pajausite gilų susijungimą su savo Deive, prisipildysite moteriška galia ir žavesiu. Tai gili moteriškos energijos transformacija.

Renginio kaina sutartinė. Trukmė 2-3 val.

Deivių mokykla

deiviumokykla@gmail.com