top of page

Spalvota kelionė

Organizuojame merginoms ir moterims moteriškumo puoselėjimo ir grožio kursus, makiažo pamokas grupėse ir individuliai. Taip pat siūlome išskirtinius užsakomuosius renginius moterims, kurių pagrindinis tikslas – perduoti Jums gilias žinias ir praktikas, kad Jūsų moteriška esybė skleistųsi ir žydėtų kaip nuostabus gėlių žiedas.

Lekcija ir meditacija  "Spalvota kelionė į save" pagal Aura - Somą spalvų pasaulį 

 

“Me sesame spalvos, kurias renkamės ir jos atspindi tikruosius mūsų poreikius“

                                                                                                                               WICKY WALL

 

   Tai prabangus, spalvotas, kvapnus vakaras, kuris atvers duris į savęs  pažinimą, pripildys gyvenimą spalvomis, kvapais, suteiks žinių apie Aura – Somą sistemą, spalvų pasaulio psichologiją, parodys žmogaus svarbiausius dabartinius procesus su kuriais jis susidūria. 

   Vakarą vainikuos meditacija: „Spalvota kelionė į save“.

  Spalvos yra viena seniausių ir universaliausių mums suprantamų kalbų nuo pat vaikystės. Žiūrėdami į spalvas galime pajausti, kaip kiekviena iš jų mus skirtingai veikia. Todėl nuo seno buvo praktikuojamas gydymas spalvomis, aromatiniais aliejais ir kristalais Graikijoje, Kinijoje, Indijoje, Egipte. Vėliau šį metodą 1984 m. Anglijoje atgaivino Vicky Wall ir pateikė jį šiuolaikiniam žmogui suprantama kalba. 

  ,,Mes esame spalvos, kurias renkamės, ir šios spalvos atspindi tikruosius mūsų poreikius“, - rašė Vicky Wall 1984 metais atgaivinusi žinias apie gydimą spalvomis ir sukūrusi Aura-Soma sistemą.

 

   Trukmė: 1,5 – 2 val.

   Kaina žmogui: 20 Eur

 

  Kalbos: lietuvių, rusų. 

Aura-Soma Free 1.jpg
aurasoma.jpg
bottom of page