top of page

Reiki seminaras sodyboje

Reiki I pakopos seminaras 

Meditacijos 

Joga

Gegužės 21-23 d., 2021 m. ​

Sodyba Brazylija, Rokiškio raj. 

Stebuklingoji galia mano akyse, spinduliuojanti šviesa mano delnuose

Reiki

Reiki

Reiki

Reiki

Meditacija

Meditacija

Sodyba Brazylija

Sodyba Brazylija

Rytinė joga

Rytinė joga

Sodyba Brazylija

Sodyba Brazylija

Meditacija

Meditacija

  Reiki seminaras - puikus laikas prisipildyti naujų jėgų ir įgyti žinių, pabūti bendraminčių rate - dvasinių gyduolių seminare. Seminaro metu gilinsimės į Reiki sistemos filosofiją, atrasime universalų raktą, atrakinantį duris prie neišsenkančio ir gydančio visatos šviesos ir meilės šaltinio, kuris apvalo sielą, sveikatiną kūną, harmonizuoja dvasinę būseną. Seminaras vyks nuostabioje, Rokiškio rajone esančioje sodyboje Brazylija ant Dviragio ežero kranto. Šis seminaras skirtas ir pradedantiems, ir jau pažengusiems įvairiose dvasinėse praktikose.

                                                                             

Seminaro programa

Penktadienis

16 val. atvykimas

18 val. Vakarienė

19 val. Reiki istorija, filosofija ir sistema/ Pirmoji iniciacija į Reiki I pakopą / Pilnas seansas sau Šeštadienis


8 val. Rytinės praktikos: joga, Gašo-Reiki meditacija
9.30 val. Pusryčiai
10.30 val. Paskaita "Žmogaus sistemos subtilioji anatomija" 

12 val. Čakrų balansavimo metodai 
13.30 val. Pietūs
14.30 val. Antroji iniciacija / Pilnas Reiki seansas kitam žmogui/ Demonstravimas ir praktika porose/ 

18 val. Vakarienė
19 val. Trečioji iniciacija

20 val. Grupinis Reiki seansas 
21 val. Pirtis, maudynės ežere ( pirtis už papildomą mokestį )


Sekmadienis


8 val. Rytinės praktikos: joga, Gašo-Reiki meditacija 
9.30 val. Pusryčiai
11 val. Ketvirtoji iniciacija 

12 val. Reiki seansų specifika / Trumpas Reiki seansas kitam žmogui. Demonstracija ir darbas porose.

13.30 Pietūs
14.30 Reiki ratas 

Papildomos paslaugos:


• Reiki seansas

• Reiki diagnostika

• Metamorfozinis masažas
• Dvasinio stuburo ištiesinimo seansas


  Šis seminaras yra skirtas žmonėms, kurie nori tobulėti dvasiškai, sužinoti ligų atsiradimo priežastis, sąmoningai transformuoti neigiamas įtakas, susipažinti su Reiki sveikatinimo sistema ir praktikomis, išmokti medituoti, atrasti vidinę ramybę, harmoniją, išmokti padėti sau ir kitiems, tapti sveikais, laimingais ir gyventi pilnavertį, sėkmingą gyvenimą. 


  Seminarą ves:

  Rūta Černiauskaitė - Reiki meistrė-mokytoja, Karuna Reiki ir Aura-Soma®  praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo pagal P.Elkunovičiaus metodą specialistė. www.dvasinistiesinimas.ltwww.healingcentre.eu 

  Paaiškinimai:

  Reiki - universali gyvybinė energija, atitekanti iš aukščiausio Visatos taško. Reiki sistema - savigydos ir dvasinio tobulėjimo sistema, kurios pagalba galime prisijungti prie visatos universalaus gydančios energijos šaltinio. Kurį galime panaudoti savigydai, energijų balansavimui, savireguliacijai, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Taip pat perduoti šią energiją tiesiogiai ar nuotoliniu būdu kitam asmeniui, gyvūnams, aplinkai. Reiki sistemoje yra trys pakopos: SHODEN, OKUDEN, SHINPIDEN. 

  Metamorfinis masažas- kokonas, kuris pavirsta drugeliu arba gilė, kuri taps ąžuolu. Pasikeitimas iš to, kas esame į tai, kas galime būti. Metamorfinis metodas yra patobulinta refleksinių zonų terapiją, kuri amžiaus pradžioje buvo išvystyta amerikiečių gydytojo William'o Fitzgerald'o. Veikia laiko lygmenyje. Dirbama su prenetaliniu etapu, su tuo laiku, kai mes pradėjome formuotis. Gydovas koncentruoja savo dėmesį į gyvybinę jėgą, kuri prateka visais laiko lygmenimis, juos atpalaiduoja ir pripildo gyvybine energija. Atpalaidavus laiko lygmenis, paciento gyvybinė jėga gali pakeisti savybes, susiformavusias praeityje.

Jūsų atsiliepimai:

 

  "Draugiška atmosfera ir širdžiai artima muzika lydėjo Reiki seminarą, kuris įvyko birželio 9 -10 dienomis Vilniuje. Geranoriškai ir smalsiai nusiteikusios mokinės susirinko išgirsti , o kai kurios ir patobulinti savo žinias apie šį gydymo metodą. Reiki meistrė Rūta nuostabi visais atžvilgiais: švelnus, melodingas balsas, pasitikėjimas, žinios ir reiklumas, būtent tai ko reikia Reiki meistrui. Sužinojome, kad Reiki tai dvasinio tobulėjimo metodas, nepriklausantis nuo dvasinio išsivystymo lygio ir todėl prieinamas visiems.

Ačiū Jums, Rūta!

Sėkmes ir būkit palaiminta!

Su pagarba, Zita."

 

  "Jau 4 metai Reiki man yra gyvenimo būdas... Keliuosi su Reiki ir einu miegoti su Reiki :). Neįsivaizduoju savo ryto be čakrų balansavimo, tai kaip nusivalyti dulkes namuose ar kasdien maudytis... taip pat nebegalėčiau gyventi nesidalinant Reiki su kitais, t.y.seansai.
  Reiki suteikia laisvę sielai ir tvirtumą sielos šventyklai (mūsų kūnui). Tai nuostabus Dieviškas įrankis, kurį kiekvienas turime". Jelena. 

 

  "Geriausia tai, kad dabar atsiradus kokiam skausmui ar negalavimui, ar nuovargiui tereikia sustoti, atsisėsti meditacijai ir paprašyti Reiki pagalbos. Ir ji visada ateina."

 

  "Man skaudėjo klubo sąnarį. Su Reiki pagalba man pavyko atstatyti klubo sąnarį ir dabar nebeskauda. Reiki tai toks universalus gydymo būdas, kuris padeda visais gyvenimo atvejais. Kartais žmona paprašo padėti rankas ant skaudančios vietos. Ir padeda. Aš labai džiaugiuosi turėdamas tokį universalų instrumentą, kuris padeda visuose gyvenimo atvejuose. Visiems rekomenduoju išmokti Reiki. Aleksandr " 


BENDRA INFORMACIJA

Vieta: sodyba “Brazylija”, www.sodyba-brazylija.lt ( Rokiškio raj. )
Data: gegužės 21-23 d. ( 2021 m ), galima atvažiuoti ir įsikurti nuo 16 val. 

Seminaro kainos ( apgyvendinimas ir maitinimas 3 kartus per dieną - įskaičiuota ):

  • Kaina 189 Eur

  • Šeimoms, grupėms ir senjorams taikoma 10 % nuolaida

  • Galima atvykti su šeimos nariais, kurie galės poilsiauti sodybos aplinkoje ( mokestis tik už apgyvendinimą ir maitinimą ). 

Atvažiavimas: savo transportu arba kartu su kitais dalyviais

Dalyvių amžius: nuo 18 metų iki ∞
Maitinimas: sveikas, vegetarinis, tris kartus per dieną. Jeigu Jūs esate alergiški tam tikriems produktams, prašome pranešti iš anksto.
Kambariai: dviviečiai, triviečiai, keturviečiai su bendrais patogumais. Galimas apgyvendinimas ir nedalyvaujantiems seminare.
Su savimi reikia turėti: sąsiuvinį užrašams, laisvą sportinę aprangą, maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, higienos priemones. 

Informacija ir registracija:

Rūta: 8633 00011, deiviumokykla@gmail.com, www.deiviumokykla.lt,  www.dvasinistiesinimas.lt

bottom of page