top of page

Reiki I pakopos seminaras Vilniuje


Reiki I pakopos seminaras Vilniuje

Meditacijos

                                                                                                  Rugsėjo 3-4 d.                                                                                                    

 

Stebuklingoji galia mano akyse, spinduliuojanti šviesa mano delnuose

       Reiki seminaras - puikus laikas prisipildyti naujų jėgų ir įgyti žinių, pabūti bendraminčių rate - dvasinių gyduolių seminare. Seminaro metu gilinsimės į Reiki sistemos filosofiją, atrasime universalų raktą, atrakinantį duris prie neišsenkančio ir gydančio visatos šviesos ir meilės šaltinio, kuris apvalo sielą, sveikatina kūną, harmonizuoja dvasinę būseną.  Šis seminaras skirtas tiek pradedantiems, tiek pažengusiems įvairiose dvasinėse praktikose.

 

Reiki seminaras

Reiki seminaras

Reiki

Reiki

Reiki seminaras

Reiki seminaras

Reiki seansas

Reiki seansas

Reiki mokymai

Reiki mokymai

                                                                          Reiki I pakopos mokymų programa
 

 • Reiki istorija, filosofija ir sistema

 • Reiki simbolis, hieroglifo reikšmė

 • Pirmoji iniciacija į Reiki I pakopą

 • Gašo-Reiki meditacija 

 • Pilnas Reiki seansas sau 

 • Įsižeminimo praktika

 • 5 Reiki principai

 • Antroji iniciacija 

 • Pilnas Reiki seansas kitam žmogui/ Demonstravimas ir praktika porose

 • Žmogaus sistemos subtilioji anatomija

 • Trečioji iniciacija

 • Čakrų balansavimo metodai 

 • Reiki seansų specifika 

 • Trumpas Reiki seansas kitam žmogui. Demonstracija ir darbas porose

 • Ketvirtoji iniciacija 

 • Grupinis Reiki seansas 

 • Mokymosi medžiaga

 • Diplomų įteikimas

  Seminarą ves:

  Rūta Černiauskaitė - Reiki meistrė-mokytoja, tarptautinės Reiki asociacijos narė, Karuna Reiki ir Aura-Soma®  praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė. 

  Paaiškinimai:

  Reiki - universali gyvybinė energija, atitekanti iš aukščiausio Visatos taško. Reiki sistema - savigydos ir dvasinio tobulėjimo sistema, kurios pagalba galime prisijungti prie visatos universalaus gydančios energijos šaltinio. Kurį galime panaudoti savigydai, energijų balansavimui, savireguliacijai, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui ir sėkmei. Taip pat perduoti šią energiją tiesiogiai ar nuotoliniu būdu kitam asmeniui, gyvūnams, aplinkai. Reiki sistemą sudaro trys pakopos: SHODEN, OKUDEN, SHINPIDEN.

  Reiki mokymų atsiliepimai:

 

  "Draugiška atmosfera ir širdžiai artima muzika lydėjo Reiki seminarą, kuris įvyko birželio 9 -10 dienomis Vilniuje. Geranoriškai ir smalsiai nusiteikusios mokinės susirinko išgirsti , o kai kurios ir patobulinti savo žinias apie šį gydymo metodą. Reiki meistrė Rūta nuostabi visais atžvilgiais: švelnus, melodingas balsas, pasitikėjimas, žinios ir reiklumas, būtent tai ko reikia Reiki meistrui. Sužinojome, kad Reiki tai dvasinio tobulėjimo metodas, nepriklausantis nuo dvasinio išsivystymo lygio ir todėl prieinamas visiems.

Ačiū labai Jums, Rūta!

Sėkmes ir būkit palaiminta!

Su pagarba, Zita."

  "Jau 4 metai Reiki man yra gyvenimo būdas... Keliuosi su Reiki ir einu miegoti su Reiki :). Neįsivaizduoju savo ryto be čakrų balansavimo, tai kaip nusivalyti dulkes namuose ar kasdien maudytis... taip pat nebegalėčiau gyventi nesidalinant Reiki su kitais, t.y.seansai.
  Reiki suteikia laisvę sielai ir tvirtumą sielos šventyklai (mūsų kūnui). Tai nuostabus Dieviškas įrankis, kurį kiekvienas turime". Jelena

  "Geriausia tai, kad dabar atsiradus kokiam skausmui ar negalavimui, ar nuovargiui tereikia sustoti, atsisėsti meditacijai ir paprašyti Reiki pagalbos. Ir ji visada ateina."

  "Man skaudėjo klubo sąnarį. Su Reiki pagalba man pavyko atstatyti klubo sąnarį ir dabar nebeskauda. Reiki tai toks universalus gydymo būdas, kuris padeda visais gyvenimo atvejais. Kartais žmona paprašo padėti rankas ant skaudančios vietos. Ir padeda. Aš labai džiaugiuosi turėdamas tokį universalų instrumentą. Visiems rekomenduoju išmokti Reiki. Aleksandr " 

"Sveiki, noriu padėkoti Rūtai už žinias ir praktikas. Tai yra didžiulis ir nepamatuojamos vertės turtas iš protėvių kiekvieno gyvenimo kelionėje. Svarbu skirti laiko sau, ugdyti savistabą, nukreipti valią tinkama linkme, palaikyti ryšį su Dievu. Visa tai ir dar daugiau radau Reiki seminare ir tai leidžia atitrūkti nuo kasdienybės ir pasirūpinti savimi. Taip pat dėkoju visiems kas kartu dalyvavo seminare, buvo nerealu☺️" Gytis


  Papildomos paslaugos:

• Reiki seansas
• Dvasinio stuburo ištiesinimo seansas


  Šis seminaras yra skirtas žmonėms, kurie nori tobulėti dvasiškai, sužinoti ligų atsiradimo priežastis, susipažinti su Reiki sveikatinimo sistema ir praktikomis, išmokti medituoti, atrasti vidinę ramybę, harmoniją, išmokti padėti sau ir kitiems, tapti sveikais, laimingais ir gyventi pilnavertį, sėkmingą gyvenimą. 

  
  BENDRA INFORMACIJA

Vieta: Ifeel vidinių atradimų studija, A. Jakšto 11-17, Vilnius. 

 
Data: rugsėjo 3-4 d.

 

Laikas: rugsėjo 3 d. 10-18 val., rugsėjo 4 d. 10-17 val. Pietų pertrauka 13-14 val.                       

Seminaro kainos


· 130 Eur

· 100 Eur anksčiau dalyvavusiems Reiki I pakopos mokymuose


Dalyvių amžius: nuo 18 metų iki ∞. 

Informacija ir registracija: https://forms.gle/hpBZZGzZsvxaHLUf8


Rūta: 8633 00011, dvasinistiesinimas@gmail.com, www.dvasinistiesinimas.lt

bottom of page