top of page

Reiki seansas

"Jei tavo kūnas yra vien šviesa, jame nebėra jokios tamsos. Tai tavyje bus šviesa, kuri lyg šviesiu žaibu tave apšvies"

   Reiki - visatos gydomoji meilės energija. Kuri atiteka iš aukščiausio visatos taško ir per gydovą transliuojama žmogui.  Reiki seanso metu yra perduodama universali šviesos ir meilės gyvybinė energija, kuri padeda aktyvyzuoti žmogaus savigydos jėgas, užpildo šviesa ir meile kiekvieną žmogaus ląstelę, pagerina žmogaus dvasinę ir fizinę būsenas, užpildo energija organus ir sistemas, sveikatina, harmonizuoja vidinę būseną, padeda įveikti stresą ir fizinius ar dvasinius negalavimus. 

Reiki seansas

Reiki seansas

Atpalaiduoja kūno ir proto įtampas 

Transformuoja neigiamas energijas į teigiamas

Užpildo šviesa tolimiausius sielos kampelius ir visą esybės indą

Padeda išsilaisvinti nuo fizinių, emocinių ir mentalinių blokų

Subalansuoja energetinę sistemą

Harmonizuoja vidinę būseną

Pažadina sąmoningumą

Pakelia dvasingumo lygmenį

Aktyvizuoja savireguliacijos procesą

Stiprina imuninę sistemą

Sveikatina visą organizmą

Pripildo kiekvieną ląstelę gyvybine energija

Padeda įveikti stresą, nerimą, atrasti vidinę ramybę

Gerina miego kokybę

Neturi šalutinio poveikio

Tinka bet kurio amžiaus žmogui

   Seansą atliks Rūta Černiauskaitė - Reiki meistrė-mokytoja, Karuna Reiki ir Aura-Soma®  praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo pagal P.Elkunovičiaus metodą specialistė. Ruta Healing Centre įkūrėja. 

Kainos: 

  • Reiki seansas - 50, trukmė 1 val. 

Informacija ir registracija

rutahealing@gmail.com, +370 63300011

Užmerkus akis ir pažvelgus į savo vidinį pasaulį gimsta šviesa, meilė ir tyla. Kuri perkelia mus į meditaciją, suteikia ramybę ir harmoniją. Bet jei užmerkus akis pamatai tamsą, žinok, kad iš tamsos gimsta šviesa ir nukreipk ją į tamsiausius sielos kampelius, į ten, kur niekada nebuvai dar pažvelgęs. Tuose kampeliuose uždek žvakutes, tegu jos apšviečia vidinę tamsą. 
Reiki seminarai

  REIKI SEMINARAI

  Reiki - universali gyvybinė energija, atitekanti iš aukščiausio Visatos taško. Reiki sistema - savigydos ir dvasinio tobulėjimo sistema, kurios pagalba galime prisijungti prie visatos universalaus gydančios energijos šaltinio. Kurį galime naudoti savigydai, energijų balansavimui, savireguliacijai, relaksacijai, harmonizacijai, dvasiniam tobulėjimui, santykių harmonizavimui ir sėkmei. Taip pat perduoti šią energiją tiesiogiai ar nuotoliniu būdu kitam asmeniui, gyvūnams, aplinkai. Reiki sistemą sudaro trys pakopos: SHODEN, OKUDEN, SHINPIDEN.

Užsiregistruoti

Dėkojame

bottom of page