top of page

Paslaugos

Organizuojame merginoms ir moterims moteriškumo puoselėjimo ir grožio kursus, makiažo pamokas grupėse ir individuliai. Taip pat siūlome išskirtinius užsakomuosius renginius moterims, kurių pagrindinis tikslas – perduoti Jums gilias žinias ir praktikas, kad Jūsų moteriška esybė skleistųsi ir žydėtų kaip nuostabus gėlių žiedas.

Makiažo paslaugos

Dieninis makiažas       / 30-50 min. /  30 Eur

Vakarinis makiažas      / 40-60 min. / 30-40 Eur

Nuotakos makiažas     /  1-1,5 val.   / 40-60 Eur

Nuotakos bandomasis /  1-1,5 val.   / 35-50 Eur

        makiažas

Vyrų makiažas            / 30 min.      / 20 Eur

Individuali makiažo    /  2 val.        / 45 Eur 

        pamoka

Individuali makiažo   / 2 val.          /  59 Eur

pamoka dviem draugėm

Renginiai Jums arba Jūsų šventei 

AG3B0097 - Copy.JPG

Grožio vakarėlis

 

   Ruošiatės ypatingai šventei ir norite nudžiuginti savo drauges ar koleges? Siūlome surengti „Deivių mokyklos“ grožio vakarėlį Jūsų pasirinktoje vietoje arba 7Walls foto studijoje.

  Grožio vakarėlio metu Jūs sužinosite apie naujausias makiažo tendencijas, išmoksite pasidaryti sau tobulą dieninį ar vakarinį makiažą.                       

                                                                                                                             

 

D14_6804 - Copy.jpg

Taisyklingos laikysenos ir grakščios eisenos seminaras "Mis Gracija"

 

   Jos eisena kaip katės, laikysena kaip karalienės, galva pakelta, gestai Deivės. Nė vienas vyras nepraleis pro akis tokios moters. Kiekvienoje aplinkoje tokia moteris bus iš karto pastebima ir gerbiama kaip nuostabios lyties atstovė, moteriškumo įsikūnijimas.

  Graži laikysena ir eisena moteriai suteikia ne tik patrauklumo, bet ir pagerina jos savijautą. Juk ideali laikysena - tai teisinga ir sveika stuburo padėtis. O stuburas, kaip žinome, turi įtakos visiems organams ir sistemoms. Gražiai vaikštant teisingai statomos pėdos, todėl nesivysto pilnapadystė ir šleivakojystė. Štai kodėl verta mokytis gracingai vaikščioti, net ir neketinant tapti manekene.  Šis užsiėmimas suteiks žavesio Jūsų šventei. 

DM priekis.jpg

  Kviečiame į šventinį Deivių mokyklos makiažo, taisyklingos laikysenos ir grakščios eisenos seminarą "VAKARO ŽVAIGŽDĖ"

  Deivių mokykla paruošė ypatingą pasiūlymą tikroms Deivėms – proginio makiažo, taisyklingos laikysenos ir grakščios eisenos šventinį seminarą merginoms ir moterims “Vakaro žvaigždė”.  

bottom of page