top of page

Paslaugos

Organizuojame merginoms ir moterims moteriškumo puoselėjimo ir grožio kursus, makiažo pamokas grupėse ir individuliai. Taip pat siūlome išskirtinius užsakomuosius renginius moterims, kurių pagrindinis tikslas – perduoti Jums gilias žinias ir praktikas, kad Jūsų moteriška esybė skleistųsi ir žydėtų kaip nuostabus gėlių žiedas.

Makiažo paslaugos

Dieninis makiažas       / 30-50 min. /  30 Eur

Vakarinis makiažas      / 40-60 min. / 30-40 Eur

Nuotakos makiažas     /  1-1,5 val.   / 40-60 Eur

Nuotakos bandomasis /  1-1,5 val.   / 35-50 Eur

        makiažas

Vyrų makiažas            / 30 min.      / 20 Eur

Individuali makiažo    /  2 val.        / 45 Eur 

        pamoka

Individuali makiažo   / 2 val.          /  59 Eur

pamoka dviem draugėm

Renginiai Jums arba Jūsų šventei 

AG3B0097 - Copy.JPG

Grožio vakarėlis

 

   Ruošiatės ypatingai šventei ir norite nudžiuginti savo drauges ar koleges ? Siūlome surengti „Deivių mokyklos“ grožio vakrėlį Jūsų pasirinktoje vietoje arba profesionalioje makiažo studijoje ?

  Grožio vakarėlio metu Jūs sužinosite naujausias makiažo tendencijas, išmoksite pasidaryti sau tobulą dieninį ar vakarinį makiažą žingsnelis po žingsnelio. Dirbsime su profesionalia kosmetika. Išmoksime paryškinti savo gražius veido bruožus makiažo teptukų ir Jūsų rankų pagalba. Kiekviena iš mūsų taps savęs kūrėja, nes makiažas tai menas.                        

                                                                                                                             

 

D14_6804 - Copy.jpg
3.jpg

Taisyklingos laikysenos ir grakščios eisenos vakarėlis Mis Gracija

 

   Jos eisena kaip katės, laikysena kaip karalienės, galva pakelta, gestai Deivės. Nė vienas vyras nepraleis pro akis tokios moters. Kiekvienoje aplinkoje tokia moteris bus iš karto pastebima ir gerbiama kaip nuostabios lyties atstovė, moteriškumo įsikūnijimas.

  Graži laikysena ir eisena moteriai suteikia ne tik patrauklumo, bet ir pagerina jos savijautą. Juk ideali laikysena - tai teisinga ir sveika stuburo padėtis. O stuburas, kaip žinome, turi įtakos visiems organams ir sistemoms. Gražiai vaikštant teisingai statomos pėdos, todėl nesivysto pilnapadystė ir šleivakojystė. Štai kodėl verta mokytis gracingai vaikščioti, net ir neketinant tapti manekene.  Šis užsiėmimas suteiks žavesio Jūsų šventei. 

 

 

 

 

 

Lekcija ir meditacija "Spalvota kelionė į save" pagal Aura - Somą spalvų pasaulį 

“Me sesame spalvos, kurias renkamės ir jos atspindi tikruosius mūsų poreikius“       Tai prabangus, spalvotas, kvapnus vakaras, kuris atvers duris į savęs  pažinimą, pripildys gyvenimą spalvomis, kvapais, suteiks žinių apie Aura – Somą sistemą, spalvų pasaulio psichologiją, parodys žmogaus svarbiausius dabartinius procesus su kuriais jis susidūria. 

Sėkmės sulaukęs makiažo ir stiliaus seminaras "Lady in Red"

 

 Šis seminaras kirtas moterims, kurios myli gyvenimą, yra aktyvios ir mėgsta raudoną spalvą.

„Makiažas kiekvieną dieną man yra neatsiejamas kaip apranga, jis tarsi uždeda kaukę, kuriai tu esi nusiteikusi. Suteikia jėgų ir drąsos sėkmingiau įgyvendinti pasirinktą vaidmenį. Aš mėgstu ryškias emocijas, makiažas tarsi antroji oda, padedantis įgyvendinti užsibrėžtus tikslus,“ – atviravo dainininkė Rasa Kaušiūtė. 

 

 

 

DM priekis.jpg

  Kviečiame į šventinį Deivių mokyklos makiažo, stiliaus, taisyklingos laikysenos ir grakščios eisenos seminarą "VAKARO ŽVAIGŽDĖ"

  Deivių mokykla paruošė ypatingą pasiūlymą tikroms Deivėms – proginio makiažo, stiliaus, taisyklingos laikysenos ir grakščios eisenos šventinį seminarą merginoms ir moterims “Vakaro žvaigždė”.  

   Kiekviena moteris ruošiantis šventėms dažnai susimąsto kaip tinkamai apsirengti per šventes, kaip sukurti šventinį stilių, priderinti makiažą, šukuoseną, aksesuarus ? Kokios yra pagrindinės vakaro aprangos formos, t.y. “dress kodai”?

bottom of page