top of page

Moterų stovykla

Organizuojame merginoms ir moterims moteriškumo puoselėjimo ir grožio kursus, makiažo pamokas grupėse ir individuliai. Taip pat siūlome išskirtinius užsakomuosius renginius moterims, kurių pagrindinis tikslas – perduoti Jums gilias žinias ir praktikas, kad Jūsų moteriška esybė skleistųsi ir žydėtų kaip nuostabus gėlių žiedas.

Rugsėjo 23-25 d. Ladies Go savaitgalio stovykla "Moterų ratas" sodyboje Brazylija

 

 

 

 

 

 

 

 Kviečiame aktyvias merginas ir moteris į savaitgalio stovyklą, kurioje ne tik geriau pažinsite save, pailsėsite nuo rutinos, bet ir turėsite galimybę susirasti bendraminčių. Stovyklos metu kartu paleisime praeities nuoskaudas, prisirišimus bei išsikelsime naujus ateities tikslus.

 

 Simboliškai paminėsime ir Rudens lygiadienį: artėja laikas, kai tamsos bus daugiau nei šviesos, todėl svarbu prisipildyti savo vidų šviesa, kuri padėtų išgyventi Tamsos laikotarpį.

 Stovykos metu moterų rate ne tik medituosime, atversime savo širdį, žaisime gyvenimą transformuojantį žaidimą Lila, mėgausimės pirties ritualais, bet ir mokysimės grožio ir elegancijos subtilybių, skatinančių mūsų moteriškumą.

 Laukia savaitgalis be rūpesčių, nuostabioje sodyboje Rokiškio raj. "Brazylijoje". Maitinimas ir apgyvendinimas į kainą įskaičiuota. Toms, kurios užsiregistruos pirmosios geriausios vietos apgyvendinimui garantuotos.

Stovyklos programa


Penktadienis


Nuo 16 val. Stovyklos dalyvių atvykimas, užkandžiai, kava, arbata.

18 val. Moterų bendrystės ratas /Ypatinga, širdį atverianti Kakavos gėrimo ceremonija / Meditacija „Deivės prabudimas“

20 val. Vakarienė (suneštinė, kartu pasiruošime stalą)/ Kontaktų vakaras su Raimonda Jagminaite (turėsite galimybę pristatyti save ir savo veiklas, pabendrauti ir geriau pažinti viena kitą, išmoksime kaip save teisingai pristatyti prieš auditoriją).

Šeštadienis


8.30 Ryto ritualai: kvėpavimo praktikos, meditacija su Ruta Healing
9.30 Pusryčiai
10.30 Baltiškos Lilos transformacinis žaidimas I dalis
13.30 Pietūs
14.30 Baltiškos Lilos transformacinis žaidimas II dalis
18.30 Vakarienė
20.00 Deivių Pirties ritualai

Sekmadienis


8.30 Ryto ritualai: kvėpavimo praktikos, meditacija su Ruta Healing
9.30 Pusryčiai
10.30 “Deivių mokyklos” makiažo pamoka
12.30 Taisyklingos laikysenos ir eisenos lavinimo pamoka “Mis Gracija” / Deivių mokykla
13.30 Moterų atsisveikinimo ratas, nuotraukos atminčiai
14.00 Pietūs


_________
Seminaro kainos (apgyvendinimas ir maitinimas įskaičiuotas):

· Rugsėjo 23-25 d. kaina 210 Eur (atvykimas nuo 16 val.) Ladies Go dalyvėms 190 Eur
(2 nakvynės + užkandžiai + 2 pusryčiai + 2 pietūs + 1 vakarienė+ programa + pirtis)

· Rugsėjo 24-25 d. kaina 160 Eur (atvykimas nuo 14 val.) Ladies Go dalyvėms 140 Eur
(1 nakvynė + 1 pusryčiai + 1 pietūs + 1 vakarienė + programa + pirtis)

____________
Stovyklos užsiėmimų dėstytojos:

Rūta Černiauskaitė - Ruta Healing Centre įkūrėja, Reiki meistrė-mokytoja, Baltiškos Lilos meistrė, (pa)sąmonės transformacijos meistrė, Karuna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė.

FB: Ruta Healing centre | Facebook
INST: ruta_healing
www.dvasinistiesinimas.ltwww.rutahealing.lt

Raimonda Jagminaitė - “Ladies Go” įkūrėja, lektorė, renginių organizatorė ir vedėja, viešųjų ryšių konultantė, balso aktorė.

_____________

Papildoma informacija

Kas yra Lila žaidimas?

Lila žaidimas - Lila – gyvenimą transformuojantis žaidimas, turintis 2000 metų išminties šaknis. Yra atgimęs naujoje Baltiškos Lilos versijoje ir virtęs nuostabia gyvenimo filosofija. Žaidimas padeda labiau pažinti ir suprasti save, gauti atsakymus į rūpimus klausimus.
Dažnai žmogus jaučiasi savo gyvenime pasiklydęs. Nežinantis, kokį geriausia priimti sprendimą savo kelyje, kuria linkme eiti, kaip atrasti savo vidinį pašaukimą, atskleisti talentus, sustiprinti sveikatą, pagerinti santykius, pasikviesti gausą į savo gyvenimą.
Jūs galite ateiti su bet kokiu rūpimu klausimu ir žaidimo eigoje gauti atsakymą. Kiekvienas žaidimo langelis yra gyvas, kalbantis, nešantis svarbią informaciją.


Daugiau informacijos: https://www.rutahealing.lt/lilos-zaidimas

 

Vieta: sodyba “Brazylija” ant Dviragio ežero kranto, www.sodyba-brazylija.lt ( Rokiškio raj. ). 


Vietų skaičius seminare ribotas. Kviečiame iš anksto registruotis. Jeigu pageidaujate gyventi atskirai su bendramintėmis praneškite. Apgyvendinimo kaina gali skirtis. Pirmiems registruojantis pirmenybė išsirinkti gyvenamą vietą.

Atvažiavimas savo transportu arba kartu su kitomis dalyvėmis, padarysime grupę kur galėsite susiderinti dėl bendro važiavimo.

Atvykti galite ir su šeimos nariais. Dėl apgyvendinimo prašau kreiptis atskirai.

Maitinimas: sveikas, tris kartus per dieną. Jeigu esate veganai, vegetarai ar alergiški tam tikriems produktams, prašome pranešti iš anksto, nurodydami pastabose.

Su savimi reikia turėti: sąsiuvinį užrašams, laisvą sportinę aprangą, maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, higienos priemones, makiažo priemones, veidrodėlį, batelius, kilimėlį, pleduką.

Registracija į Ladies Go stovyklą

https://bit.ly/3cSoWsQ

 

Daugiau Informacijos
Rūta: 8633 00011, deiviumokykla@gmail.com

304984893_10229881527322895_3765933862958374963_n.jpg
bottom of page