top of page

Dvasinis tiesinimas

Paslaugos Deivėms, kurios rūpinasi savo sveikata ir nori sustiprinti dvasinį stuburą !

Dvasinis stuburo ištiesinimas

Before&After1.jpg
                                                                          DVASINIS STUBURO IŠTIESINIMAS 
 
   Visaapimantis procesas, kuris vyksta dvasios, sielos ir kūno lygmenyse. Dvasinis ištiesinimas pakelia žmogaus sąmonę į kosminės sąmonės lygmenį, kur ji sugeria Dievo šviesą ir Dievo tvarką, o tada leidžiasi stuburu žemyn, užpildo kiekvieną slankstelį, organus ir sistemas. Energija nuima įtampas, kiek įmanoma ištiesina stuburą, atstato menčių ir pečių, klubų padėtį, suvienodina kojų ilgį, gerina laikyseną. 
 
Before&After.jpg

  Daugelis žmonių kenčia dėl evoliucijos sąlygoto jų kreivo kūno, kaklo, skirtingo aukščio pečių, netolygioje padėtyje esančių menčių, pakrypusio ar pasisukusio stuburo, netaisyklingoje padėtyje esančių dubens kaulų ir skirtingo ilgio kojų. Kai kurie kenčia nugaros skausmus, kiti – klubų, kelių arba pečių bei nugaros raumenų skausmus, širdies ritmo sutrikimus, turi virškinimo trakto problemų ir kitų susirgimų ir t.t.  Žmonės turintys tokius ar panašius simptomus gali tikėtis pagerėjimo. Net ir tradicinės medicinos išgydytiems žmonėms su įvairiausiais fiziniais ar dvasiniais simptomais buvo padėta išlaisvinant ir ištiesinant jų stuburą.

   Net jei tai ir skamba neįtikėtinai yra būdas, kaip kiek įmanoma ištiesinti stuburą, atstatyti pečių ir menčių aukščio skirtumą, dubens kaulų padėtį, suvienodinti kojų ilgį net neliečiant kūno. 

  "Italų mokslininkas Danielis Gulas aparatais įrodė, kad stuburo dvasinio ištiesinimo metu susiformuoja debesų pavidalo subtilioji energija, plintanti iš gydūno širdies ar iš rankų ir įeina į paciento kūną. Tai sūkurinės-torzinės bangos. Baigus procedūrą paciento aura tampa ryškesnė, harmoningesnė, pagausėja biofotonų skaičius. Termografiniai tyrimai parodė, kad nugaros temperatūra pakyla 0,5-1 laipsniu. Gydymo momentu aukščiausi energijos virpesių dažniai užfiksuoti paciento širdies plote. Ir kiti moksliniai tyrimai rodė, kad teigiama energija išaugo, o neigiama sumažėjo. Žmogus po ištiesinimo privalo gyventi kitaip, džiaugtis gyvenimu, puoselėti meilę. Jei jis nesikeis, vėl gali grįžti į buvusią būklę. "Jei padėsi pats sau, tuomet tau padės ir Dievas". Jurgis Brėdikis "Kitokiu žvilgsniu 2".

  Patirkite patys dieviškosios tvarkos atstatymą per dvasinį ištiesinimą !

Trukmė: 1 - 1,5 val.
Užsiregistruoti

Dėkojame

bottom of page