top of page
 
   Atsiliepimai
 

    Kursai labai patiko. Po jų daug drąsiau, mieliau darytis makiažą. Makiažo meistrė stengėsi perduoti kuo daugiau praktinių žinių mums. Didelis ačiū jai. Labai patiko ir Rido paskaitos. Jis pats yra labai įdomus žmogus, stipriai įsimylėjęs į tai, ką daro. Kirpimas ir stiliaus kūrimas - tai jo kraujyje. Jis "kaifuoja" nuo to, ką daro :) Jo perduotas žinias apie plaukus ir jų priežiūrą jau naudoju praktikoje. Ateityje Rido paskaitoms siūlyčiau skirti panašiai laiko kaip ir makiažui. Man asmeniškai dar norėjosi kokių 2 praktinių užsiėmimų, kaip pačiai greitai ir gražiai susitvarkyti plaukus.
   Ačiū jums, Rūta, už grožio skleidimą aplinkui ir tokių kursų organizavimą.                                                                                                                                                                                    Diana

 

   Noriu padėkoti visai Deivių mokyklos komandai už naudingas grožio ir moteriškumo atskleidimo pamokas. Puiki komanda padėjo suprasti ir išmokti paprastų dalykų, kurių dėka pagerėjo emocinė būsena, pasikeitė požiūris į gyvenimą, neprieinami dalykai tapo daug labiau pasiekiami, o svarbiausia, išmokau labiau vertinti save ir parodyti kokia esu verta kitų dėmesio. Moteriškumo ir Grožio kursuose išmokau ne tik tinkamai prižiūrėti savo odą bei plaukus, bet ir teisingai pasidaryti makiažą, gražiai susitvarkyti plaukus ir visa tai pritaikyti savo stiliui. Išmokti jogos ir energetiniai pratimai, kuriuos dabar darau kiekvieną rytą, padeda gerai ir pakiliai jaustis kiekvieną dieną, o tai įkvepia daugiau pasitikėjimo savimi. Net ir nesėkmes lengviau priimti aukštai iškelta galva, žinant, kad esu verta visko kas geriausia. Tai labai daug duodančios praktinės pamokos, kuriose ir toliau stengsiuosi dalyvauti. Nepaprastai draugiškas kolektyvas ne tik padėjo išmokti grožio paslapčių, bet ir smagiai praleisti laiką bei susirasti naujų draugų. Ačiū Jums, kad esate.                                                                                                                                                                                                                                            Ramunė

 

   Vienos esame gimusios anksčiau, kitos vėliau. Tačiau kaip moterys gimstame tik Deivių mokyklos dėka. Ačiū Rūtai ir linkiu Deivių mokyklai sėkmės, klestėjimo, kūrybingumo, o mes džiaugsimės rezultatais ir tobulėsime kartu.

 

 

 

   Esu labai laiminga kažkada pravėrusi Deivių mokyklos duris. Čia gautos gyvenimiškos pamokos yra neįkainuojamos, užsimezgę draugiški santykiai - neįkainuojama vertybė. Sėkmės Jums, Rūta, skleidžiant moteriškumo dvasią, ugdant tobulą moterį.

                                                                                                                                                                                                             Giedrė

 

   Moteris - gėlė. Džiugu, kai susirenka daug gėlyčių vienoje vietoje, pasilaistome, pražįstame nepažintomis spalvomis ir išvažiuojame pakylėtomis.

                                                                                                                                                                                                Mėlynoji Vytautė

 

   Ačiū Jums, mielos Deivės, už dalijimasi grožio paslaptimis. Už tai, kad leidžiate mums skleistis, kvepėti gražiausiais žiedais ir kvapais. Sėkmės Jums, puoselėjant grožį ir gerus darbus. Jūs esate reikalingos kartais tokiame pilkame mūsų gyvenime. Linkiu kuo geriausios kloties Jūsų kūrybiniam kelyje.

                                                                                                                                                                                                Regina ir Akvilė

 

 

   Po Deivių mokyklos savaitgalio išvažiuojame įgijusios dar daugiau išminties, labiau pažinusios savo prigimtį, išmokusios grožio paslapčių ir puoselėjimo savo gražių svajonių.

   Linkiu Deivių mokyklai įgyvendinti savo svajones. Iki sekančių susitikimų.

                                                                                                                                                                                                                  Rūta

 

   Kiekviena akimirka praleista Deivių mokykloje stiprina pasitikėjimą savimi, moterišką pradą. Grižti, o siela šaukia - aš esu Deivė, aš esu moteris ir aš esu laiminga, nepakartojama ir manęs laukia nuostabus gyvenimas. Nes viskas, ko noriu, išsipildo.

   Didelis ačiū Rūtai ir jos komandai už tai, kad padeda pažadinti moteriškąsias energijas ir moteris paverčia Deivėmis. Tai nepakartojamas jausmas. Linkiu jį patirti kiekvienai moteriai.

                                                                                                                                                                                                                Giedrė

 

   Ačiū už puikų savaitgalį, praleistą moterų draugijoje. Ačiū už naujas žinias, padėsiančias kurti harmoningus santykius tiek su savimi, tiek su supančia aplinką.

                                                                                                                                                                                                                Jurgita

 

 

   Savaitgalis buvo nuostabus, labai mielas, moteriškas, gražus. Pavadinimas "Deivių mokykla" labai tinka. Rūta, Jūsų moteriškumas, grakštumas ir harmonija, sklindanti iš Jūsų užburia ir įkvepia. Ačiū už viską.

                                                                                                                                                                                                                Diana

 

 

 

Deivių mokykla
bottom of page